CV Tynkarz | StartCV.pl

CV Tynkarz

CV Treser Psów
1 lipca 2018
CV Urbanista
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Tynkarz

Wzór Curriculum Vitae dla Tynkarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Tynkarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Tynkarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Tynkarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Tynkarza:

List motywacyjny Tynkarz | Podanie o pracę Tynkarz
 

 

Opis zawodu Tynkarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Tynkarz.

Tynkarz zajmuje się nakładaniem warstw tynkarskich oraz tynków suchych na ściany i stropy budowli. Do warstw tynkarskich należą tynki wapienne, cementowe, żywiczne i alabastrowe. Zadaniem tynkarza jest sporządzanie zapraw tynkarskich, przygotowywanych z kruszyw, piasku, wapna, cementu, gipsu i barwników. Do wytworzenia zapraw, tynkarz używa mieszarek kielichowych, korytkowych oraz betoniarek. Pierwszą czynnością jaką wykonuje tynkarz jest zaklejenie lub zamurowanie otworów w stropach ścianach oraz zbicie starych warstw tynku, w przypadku remontowanych obiektów. Następnie mocuje on listwy i pasy wyznaczające powierzchnię i krawędzie tynku. Ręczne nakładanie tynku odbywa się za pomocą kielni, packi i tzw. łat tynkarskich. Miejscem pracy osoby zatrudnionej na stanowisku jest plac budowy lub obiekt remontowany. Czynności wykonuje on najczęściej stojąc, nierzadko na pomostach rusztowań. W przypadku tynkarza przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy jest bardzo istotne. Częsty kontakt z cementem, wapnem i barwnikami może powodować uczulenia oraz choroby skóry i oczu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia