CV Urbanista | StartCV.pl

CV Urbanista

CV Tynkarz
1 lipca 2018
CV Urzędnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Urbanista

Wzór Curriculum Vitae dla Urbanisty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Urbanisty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Urbanisty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Urbanisty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Urbanisty:

List motywacyjny Urbanista | Podanie o pracę Urbanista
 

 

Opis zawodu Urbanista

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Ulotkarz.

Głównym celem pracy urbanisty jest sporządzanie i nadzorowanie planów zagospodarowania przestrzennego, czyli porządkowanie przestrzeni skupisk ludzkich, tak, aby stała się ona przestrzenią wygodną, zdrową i użyteczną, nie niszcząc przy tym wartości historycznych i kulturowych. Do najważniejszych jego zadań należy sporządzanie projektów planu, zgromadzenie wiadomości o terenie, dokonywanie uzgodnień z Urzędem Miasta oraz koordynowanie pracy innych specjalistów. Urbanista współpracuje między innymi z: geodetą, geologiem, hydrografem, demografem, inżynierem środowiska, inżynierem komunikacji i tzw. komunikacji miejskiej. Osoba pracująca w tym zawodzie może również kształtować przyszłych urbanistów lub zajmować się teoretycznymi podstawami. Urbanista może wykonywać swoje zadania zarówno w budynkach, jak i na wolnym powietrzu. Wyjazdy w teren nie są pilne, toteż nie narażają urbanistów na pracę w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Praca projektowa odbywa się przy biurku kreślarskim lub przy komputerze. Często miejscem jego pracy jest sala obrad, a nierzadko również sala wykładowa.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia