CV Wulkanizator | StartCV.pl

CV Wulkanizator

CV Webmaster
1 lipca 2018
CV Wychowawca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Wulkanizator

Wzór Curriculum Vitae dla Wulkanizatora został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Wulkanizatora zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Wulkanizatora można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Wulkanizatora

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Wulkanizatora:

List motywacyjny Wulkanizator | Podanie o pracę Wulkanizator
 

 

Opis zawodu Wulkanizator

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Wulkanizator.

Wulkanizator jest osobą zajmującą się produkcją artykułów gumowych, pokrywaniem elementów technologicznych bądź konstrukcyjnych masą gumową lub, jako pracownik prywatnego warsztatu świadczącą usługi dla ludności, związane z naprawą artykułów gumowych. Najważniejszym jego zadaniem jest nadzorowanie procesu wulkanizacji, polegające na kontroli wskaźników temperatury, ciśnienia i czasu trwania tegoż procesu. Jego zadaniem jest również notowanie tych wskazań w specjalnym notatniku, w regularnych i stałych odstępach czasu. Bardzo ważna w tym zawodzie jest znajomość typów i właściwości mieszanek kauczukowych, rodzajów stosowanych metod wulkanizacyjnych oraz ich parametrów. Wulkanizator pracuje najczęściej na hali produkcyjnej lub w warsztacie. Charakter zawodu naraża go na zmienne temperatury, a w przypadku wykonywania usług dla ludności, na zmienne warunki atmosferyczne. Wulkanizatorzy wykonują zawód, którego wykonywanie stwarza duże ryzyko występowania dolegliwości górnych i dolnych dróg oddechowych, alergie skóry oraz żylaki.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia