CV Wychowawca | StartCV.pl

CV Wychowawca

CV Wulkanizator
1 lipca 2018
CV Zaopatrzeniowiec
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór CV Wychowawca

Wzór Curriculum Vitae dla Wychowawcy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Wychowawcy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Wychowawcy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Wychowawcy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Wychowawcy:

List motywacyjny Wychowawca | Podanie o pracę Wychowawca
 

 

Opis zawodu Wychowawca

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Wychowawca.

Wychowawca jest to osoba pracująca w placówkach oświatowych, w świetlicach, schroniskach dla dzieci, świetlicach środowiskowych, domach dziecka, itp. W powyższych placówkach pełni on rolę wychowawcy, opiekuna, nauczyciela wspomagającego, organizatora wolnego czasu. Osoba na tym stanowisku może również prowadzić zajęcia rewalidacyjne. Do podstawowych obowiązków wychowawcy należy uzupełnianie procesu nauczania dzieci, wychowanie i kształtowanie właściwych postaw społecznych, zapobiega tworzeniu się postaw patologicznych, organizacja czasu wolnego. Zakres obowiązków jak i ich częstotliwość oraz forma w głównej mierze zależy od miejsca pracy i wieku podopiecznych. Pracownik na stanowisku wychowawcy często kontaktuje się z rodzicami wychowanków oraz w sytuacjach wykrytych patologii z specjalistami innych dziedzin.Praca wychowawcy wykonywana jest w pomieszczeniach zamkniętych, w salach, świetlicach, biurach. Wychowawca musi w szczególności dbać o swój głos, który jest podstawą do poprawnej komunikacji z uczniami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia