CV Zaopatrzeniowiec | StartCV.pl

CV Zaopatrzeniowiec

CV Wychowawca
1 lipca 2018
CV Zarządca Nieruchomości
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Zaopatrzeniowiec

Wzór Curriculum Vitae dla Zaopatrzeniowca został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Zaopatrzeniowca zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Zaopatrzeniowca można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Zaopatrzeniowca

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Zaopatrzeniowiec

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Zaopatrzeniowiec.

Jak sama nazwa wskazuje osoba zatrudniona na stanowisku zaopatrzeniowca zajmuje się zaopatrzeniem. Jego zadaniem jest dokonywanie zakupu surowców, materiałów i wyrobów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa i innych organizacji. Zaopatrzeniowiec może pracować dla wojska czy służby zdrowia, ale przede wszystkim zawód ten znany jest z funkcjonowania w zakładach produkcyjnych. Zadaniem zaopatrzeniowca jest prowadzenie odpowiednich katalogów i ksiąg, potrzebnych do prawidłowego gromadzenia interesujących go informacji. Oprócz tego, jego obowiązkiem jest analiza potencjalnych dostawców towarów i usług oraz opracowanie planu zakupów. Jego zadaniem jest także prowadzenie negocjacji z dostawcami. Zaopatrzeniowiec wykonuje swoje obowiązki przede wszystkim w pomieszczeniu biurowym, w którym przechowuje potrzebne dokumenty. Przy organizowaniu dostaw niezbędna jest jego obecność w magazynie lub hali produkcyjnej. Zawód ten wiąże się z wyjazdami w celach prowadzenia negocjacji z dostawcami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia