CV Zarządca Nieruchomości | StartCV.pl

CV Zarządca Nieruchomości

CV Zaopatrzeniowiec
1 lipca 2018
CV Zbrojarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Zarządca Nieruchomości

Wzór Curriculum Vitae dla Zarządcy Nieruchomości został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Zarządcy Nieruchomości zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Zarządcy Nieruchomości można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Zarządcy Nieruchomości

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Zarządca Nieruchomości

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Zarządca Nieruchomości.

Zarządca nieruchomości to inaczej administrator jego głównym celem pracy jest zarządzanie budynkiem lub budynkami takimi jak osiedla mieszkaniowe, budynki przedsiębiorstw, ośrodki wypoczynkowe. Zarządca jest odpowiedzialny za stan techniczny oraz czystość i porządek podlegających mu budynków. Współdecyduje o modernizacji czy przeprowadzanych remontach. Nadzór administratora nad budynkami może być pośredni lub bezpośredni, np. w spółdzielni mieszkaniowej, gdzie administrator jest zwierzchnikiem gospodarzy domu, których pracę kontroluje. Zawód zarządcy nieruchomości jest zróżnicowany. Istnieje zależność od tego czy dana osoba administruje osiedlem mieszkaniowym, przedsiębiorstwem, czy ośrodkiem wczasowym, jej zakres czynności jest nieco inny. Praca na stanowisku zarządcy nieruchomości jest pracą urzędniczą, taka osoba korzysta z przyrządów i urządzeń biurowych, takich jak telefon, faks, maszyna do pisania, kopiarka, kalkulator, oraz z urządzenia do przetwarzania danych jakim jest komputer. Większość czasu roboczego administrator spędza w biurze, ale zakres jego obowiązków wymaga od niego także pracy w terenie , czyli sprawdzanie efektów pracy gospodarzy domów, uczestnictwo w komisji odbioru lokali.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia