CV Zbrojarz | StartCV.pl

CV Zbrojarz

CV Zarządca Nieruchomości
1 lipca 2018
CV Zegarmistrz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Zbrojarz

Wzór Curriculum Vitae dla Zbrojarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Zbrojarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Zbrojarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Zbrojarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Zbrojarza:

List motywacyjny Zbrojarz | Podanie o pracę Zbrojarz
 

 

Opis zawodu Zbrojarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Zbrojarz.

Zbrojarz jest jednym z istotnych fachowców, należących do brygady budowlanej. Jego praca może odbywać się bezpośrednio na placu budowy lub w specjalistycznych zakładach budowlanych. Celem jego pracy jest odpowiedni dobór i zamontowanie zbrojenia stalowego, którego zadaniem jest wzmocnienie konstrukcji budynku. Przed przystąpieniem do zbrojenia, zbrojarz musi skontrolować, czy stal do tego przeznaczona posiada odpowiedni atest. Oprócz przygotowywania zbrojenia, może on również uczestniczyć w produkcji prefabrykatów budowlanych. Przy wykonywaniu swoich zadań, zbrojarz używa: agregatów do cięcia i prostowania stali, giętarek, nożyc zbrojarskich i mechanicznych, prościarek, cążków, kluczy zbrojarskich, suwmiarek, odcinaków, kleszczy, młotków oraz szczotek drucianych. Osoba zatrudniona na stanowisku zbrojarza wykonuje swoje obowiązki w zróżnicowanych warunkach, choć najczęściej są to warunki panujące na placu budowy. Zagrożeniem w tym zawodzie są maszyny i urządzenia wykorzystywane na budowach, a w szczególności ich ruchome części.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia