CV Zegarmistrz | StartCV.pl

CV Zegarmistrz

CV Zbrojarz
1 lipca 2018
CV Złotnik-Jubiler
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Zegarmistrz

Wzór Curriculum Vitae dla Zegarmistrza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Zegarmistrza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Zegarmistrza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Zegarmistrza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Zegarmistrza:

List motywacyjny Zegarmistrz | Podanie o pracę Zegarmistrz
 

 

Opis zawodu Zegarmistrz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Zegarmistrz.

Jak sama nazwa wskazuje, zegarmistrz zajmuje się naprawą i konserwacją zegarów i zegarków. Wyróżnia się wiele ich rodzajów: zegary zabytkowe, ścienne, szafkowe, kominkowe, wieżowe, kieszonkowe, naręczne i budziki. Jest to zawód wymagający niezwykłej precyzji. Do podstawowych zadań zegarmistrza należy przyjęcie zlecenia od klienta, ustalenie przyczyny uszkodzenia, demontowanie, montowanie, wykonywanie nowych części, przeprowadzenie próby i rozliczenie z wykonanej usługi. W swoim zakładzie wykorzystuje on wiele narzędzi, między innymi: pęsety, lupy, wkrętaków, oliwiarek, wiertarki zegarmistrzowskiej, szczypców, czyszczarki i wibrografu. Miejscem pracy zegarmistrza jest zakład rzemieślniczy, który jest zazwyczaj niewielkim pomieszczeniem, ze strefą wydzieloną dla klientów. W pracowni panuje zazwyczaj porządek, gdyż mechanizmy z którymi pracuje zegarmistrz są bardzo małe i zagubienie jednej z nich to dla niego wielki kłopot. Dolegliwości związane z pracą zegarmistrza wiążą się ze kręgosłupem i wzrokiem, który jest najbardziej w tym zawodzie obciążony.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia