List motywacyjny Agent Ubezpieczeniowy | StartCV.pl

List motywacyjny Agent Ubezpieczeniowy

List motywacyjny Agent Celny
1 lipca 2018
List motywacyjny Aktor
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Agent Ubezpieczeniowy

Wzór listu motywacyjnego dla Agenta Ubezpieczeniowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Agenta Ubezpieczeniowego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Agenta Ubezpieczeniowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Agenta Ubezpieczeniowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Agenta Ubezpieczeniowego:

CV Agent Ubezpieczeniowy | Podanie o pracę Agent Ubezpieczeniowy
 

 

Opis zawodu Agent Ubezpieczeniowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Agent Ubezpieczeniowy.

Osoby zatrudnione w agencjach ubezpieczeniowych lub zakładach ubezpieczeniowych to agenci ubezpieczeniowi, zwani także pośrednikami ubezpieczeniowymi. Ich głównym celem jest zawieranie umów ubezpieczeniowych, co umożliwia im uprzednie opracowanie strategii działania i doskonała znajomość rynku ubezpieczeniowego. Zawód ten zobowiązuje do przestrzegania zasad w rozliczaniu się z umów, druków i kwestionariuszy. Agent ubezpieczeniowy musi godnie reprezentować firmę dla której pracuje, co umożliwia mu częste uczestnictwo w szkoleniach i kursach. Do jego obowiązków należy także aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz obsługa aktualnych. Także doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej oferty należy do zadań pośrednika ubezpieczeniowego. Praca agenta ubezpieczeniowego jest pracą samodzielną. W branży tej istnieje duża konkurencja, nie tylko pomiędzy poszczególnymi firmami, ale również między pracownikami tej samej. Wiąże się to ze sposobem wynagrodzenia agentów, który jest najczęściej prowizyjny – wysokość miesięcznych dochodów zależy od ilości podpisanych umów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia