List motywacyjny Architekt | StartCV.pl

List motywacyjny Architekt

List motywacyjny Analityk Rynku Pracy
1 lipca 2018
List motywacyjny Architekt Krajobrazu
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Architekt

Wzór listu motywacyjnego dla Architekta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Architekta został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Architekta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Architekta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Architekta:

CV Architekt | Podanie o pracę Architekt
 

 

Opis zawodu Architekt

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Architekt.

Architekt pracuje na zlecenie osób prywatnych oraz firm lub instytucji państwowych. Jego głównym zadaniem jest projektowanie nowych budynków i otaczającego ich terenu oraz odnowa lub rozbudowa istniejących obiektów budowlanych. Architekt jest osobą odpowiedzialną nie tylko za jakość i bezpieczeństwo, ale również za oryginalność przygotowanego przez niego projektu. Zakres obowiązków architekta pracującego na własny rachunek jest poszerzona o takie zadania jak: kontakt z inwestorem, opracowywanie koncepcji, przygotowywanie dokumentacji technicznej, wizyty w urzędach oraz nadzór na budowie. Każdy architekt musi przestrzegać obowiązujących przepisów budowlanych. Praca architekta ma charakter twórczy i jest z reguły za jęciem indywidualnym. Z uwagi na konieczność negocjacji z inwestorami, liczne konsultacje i nadzór nad ekipą budowlaną, zawód architekta wiąże się z intensywnymi kontaktami z ludźmi, co może powodować konflikty. Osoba wykonująca ten zawód ponosi pełną odpowiedzialność za swoje dzieło.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia