List motywacyjny Archiwista | StartCV.pl

List motywacyjny Archiwista

List motywacyjny Architekt Wnętrz
1 lipca 2018
List motywacyjny Artysta Fotografik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Archiwista

Wzór listu motywacyjnego dla Archiwisty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Archiwisty został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Archiwisty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Archiwisty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Archiwisty:

CV Archiwista | Podanie o pracę Archiwista
 

 

Opis zawodu Archiwista

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Archiwista.

Zawód archiwisty wykonywany jest w wszelkiego rodzaju urzędach centralnych i samorządowych, w firmach, szkołach oraz uczelniach – wszędzie tam, gdzie przetwarzane są dokumenty, a następnie archiwizowane i udostępniane. Praca polega na przyjęciu dokumentów do zbiorów, opisaniu ich zgodnie z zasadami i umieszczeniu w zbiorach archiwalnych. Dodatkowo archiwista zajmuje się udostępnianiem zbiorów osobom, które ich potrzebują. Opracowywanie zbiorów archiwalnych jest wykonywane zgodnie z zasadami instrukcji kancelaryjnej – dotyczy to urządów, lub zgodnie z zasadami ustalonymi przez zarząd firmy lub dyrektorów placówek szkolnych. Ważną funkcją archiwisty jest również udostępnianie zbiorów szerszej grupie potencjalnych klientów archiwum. Dokumenty te często potrzebne są podczas badań naukowych lub opracowywania książek historycznych.Praca archiwisty wykonywana jest samodzielnie, nie ma ona nad sobą bezpośrednich zwierzchników. Jednak jest to osoba, która często kontaktuje się z innymi ludźmi podczas pobierania i wydawania zbiorów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia