List motywacyjny Asystentka | StartCV.pl

List motywacyjny Asystentka

List motywacyjny Artysta Rzeźbiarz
1 lipca 2018
List motywacyjny Barman
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Asystentka

Wzór listu motywacyjnego dla Asystentki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Asystentki został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Asystentki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Asystentki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Asystentki:

CV Asystentka | Podanie o pracę Asystentka
 

 

Opis zawodu Asystentka

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Asystentka.

Asystenta to osoba zatrudniona najczęściej w dużych firmach, korporacjach lub spółkach. Do jej głównych zadań należy wspomaganie pracy prezesa, dyrektorów lub innych pracowników wyższego szczebla. Praca skierowana jest do osób, które ukończyły studia wyższe oraz posiadają doświadczenie w podobnej pracy. W korporacjach międzynarodowych lub firmach świadczących usługi na rzecz klientów zagranicznych bardzo ważna jest również biegła znajomość przynajmniej jednego języka obcego. Praca polega na wykonywaniu różnego rodzaju prac biurowych i administracyjnych, sporządzaniu opracowań, raportów, przygotowywaniu materiałów, organizacji czasu pracy, dbaniu o punktualność szefa. Osoba zatrudniona na stanowisku asystentki w pracy często spotyka się z ludźmi, kontrahentami oraz współpracownikami w obrębie jednej firmy. Głównym przełożonym i szefem jest dyrektor, który wyznacza zadania i obowiązki podwładnemu, wydaje polecenia oraz rozlicza z wykonanej pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia