List motywacyjny Betoniarz-Zbrojarz | StartCV.pl

List motywacyjny Betoniarz-Zbrojarz

List motywacyjny Betoniarz
1 lipca 2018
List motywacyjny Bibliotekarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Betoniarz-Zbrojarz

Wzór listu motywacyjnego dla Betoniarza-Zbrojarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Betoniarza-Zbrojarza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Betoniarza-Zbrojarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Betoniarza-Zbrojarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Betoniarza-Zbrojarza:

CV Betoniarz-Zbrojarz | Podanie o pracę Betoniarz-Zbrojarz
 

 

Opis zawodu Betoniarz-Zbrojarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Betoniarz-Zbrojarz.

Betoniarz-zbrojarz jest członkiem ekipy budowlanej. Jego najważniejszym zadaniem jest wykonywanie betonowych lub żelbetonowych konstrukcji nośnych budynku, dróg, mostów lub budowli melioracyjnych. Po prawidłowym odczytaniu projektu konstrukcyjnego, zadaniem betoniarza-zbrojarza jest przygotowanie i zmontowanie zbrojenia, wykonanego określonego gatunku stali i o określonej średnicy. Do przycinania i wyginania zbrojenia używa on suwmiarki, nożyc zbrojarskich oraz giętarki ręcznej lub mechanicznej. Przygotowane zbrojenie układane jest na szalunkach i formach, a następnie zalewa się przygotowaną wcześniej mieszanką betonową. W zawodzie tym istotna jest umiejętność czytania rysunków technicznych. Prace betoniarza-zbrojarza mogą być wykonywane zarówno samodzielnie jak i w zespole. Jest to uzależnione od trudności, wielkości i pilności wykonywanych zadań. Najczęściej współpracują oni z cieślami i najczęściej pełni rolę podwładnego, którego przełożony jest w stałym kontakcie z kierownikiem budowy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia