List motywacyjny Bileter | StartCV.pl

List motywacyjny Bileter

List motywacyjny Bibliotekarz
1 lipca 2018
List motywacyjny Biotechnolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Bileter

Wzór listu motywacyjnego dla Biletera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Biletera został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Biletera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Biletera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Biletera:

CV Bileter | Podanie o pracę Bileter
 

 

Opis zawodu Bileter

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Bileter.

Jednym z najważniejszych zadań biletera jest sprzedawanie biletów w instytucjach użyteczności publicznej oraz w kasach biletowych przedsiębiorstw komunikacyjnych. Zakres obowiązków biletera jest uzależniony od miejsca w jakim jest zatrudniony. Do dodatkowych zadań może należeć: wystawianie legitymacji do imiennego biletu okresowego komunikacji miejskiej, autobusowej lub kolejowej, wskazywanie miejsca, które gość powinien zająć, a także sprzedaż programów informacyjnych. Wszyscy bileterzy mają obowiązek udzielać informacji w instytucji, w której się znajdują. Większość z nich musi znać podstawy obsługi komputera niezbędnego do rezerwacji i sprzedaży biletów. Charakter usługowy zawodu biletera wiąże się z intensywnymi i częstymi kontaktami z ludźmi, co może nieść ryzyko konfliktów. Szczególnie jeśli klient sfrustrowany jest długością oczekiwania w kolejce. Jego zadania obejmują sprzedaż, informowanie i organizowanie. Zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista z pewnością są pomocnymi w tym zawodzie cechami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia