List motywacyjny Blacharz | StartCV.pl

List motywacyjny Blacharz

List motywacyjny Biotechnolog
1 lipca 2018
List motywacyjny Brukarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Blacharz

Wzór listu motywacyjnego dla Blacharza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Blacharza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Blacharza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Blacharza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Blacharza:

CV Blacharz | Podanie o pracę Blacharz
 

 

Opis zawodu Blacharz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Blacharz.

Blacharz ma za zadanie nadać odpowiedni kształt arkuszowi blachy, zgodny z rysunkiem technicznym lub przygotowanym wcześniej modelem. Swoją pracę rozpoczyna od trasowania, czyli rysunku na blasze planu danego elementu w skali 1:1. Jest to najtrudniejsza część jego zadania. Następnie blacharz wycina element i za pomocą specjalnych metod kształtuje jego formę. Po przygotowaniu poszczególnych elementów łączy je ze sobą za pomocą nitów, zakładek, albo lutując lub spawając je. Narzędziami używanymi przez blacharza są: zaginadła, szczypce blacharskie, prasa, drewniany młotek, klepaczka gumowa, imadło, obrabiarka do metali, krawędziarka, zawijarka, zaginarka, żłobiarka, a także nożyce stołowe i gilotynowe oraz urządzenia do spawania gazowego i wykonywania powłok ochronnych. Zawód blacharza może mieć charakter indywidualny i zespołowy, w zależności od miejsca zatrudnienia. W zakładach usługowych ma on bezpośredni kontakt z klientami, w zakładach przemysłowych natomiast, kontakt ten ogranicza się do przełożonych oraz kolegów z pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia