List motywacyjny Brukarz | StartCV.pl

List motywacyjny Brukarz

List motywacyjny Blacharz
1 lipca 2018
List motywacyjny Budowlaniec
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Brukarz

Wzór listu motywacyjnego dla Brukarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Brukarza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Brukarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Brukarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Brukarza:

CV Brukarz | Podanie o pracę Brukarz
 

 

Opis zawodu Brukarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Brukarz.

Zadaniem brukarza jest brukowanie, rozbieranie i naprawianie nawierzchni ulic, placów, dróg, chodników, skarp i przejazdów. Obowiązki brukarza rozpoczynają się w momencie rozpoczęcia analizy rysunków budowlanych. Dzięki niej jest w stanie określić wymagania ilościowe i jakościowe materiałów, jest także w stanie oznaczyć linie ograniczające miejsca, gdzie będzie biegł nowy trakt. Po zorganizowaniu stanowiska pracy, brukarz przystępuje do niwelacji terenu i wyznaczania profilów podsypek. Podkład z piasku lub żwiru utwardza za pomocą zagęszczarek powierzchniowych lub zagęszczarek skupiających, które punktowo ubijają piasek. Dopiero po wykonaniu tej czynności zaczyna się układanie właściwej warstwy wierzchniej. Praca brukarza ma charakter zespołowy i odbywa się w brygadach. Kontakty z innymi ludźmi ograniczają się, w przypadku tego zawodu, do kontaktów z przełożonymi, operatorami koparek, ładowarek oraz walców drogowych, a także z taraniarzami i z asfalciarzami. Dzięki temu praca ta nie niesie ryzyka występowania konfliktów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia