List motywacyjny Budowlaniec | StartCV.pl

List motywacyjny Budowlaniec

List motywacyjny Brukarz
1 lipca 2018
List motywacyjny Charakteryzator
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Budowlaniec

Wzór listu motywacyjnego dla Budowlańca został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Budowlańca został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Budowlańca można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Budowlańca

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Budowlańca:

CV Budowlaniec | Podanie o pracę Budowlaniec
 

 

Opis zawodu Budowlaniec

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Budowlaniec.

Osoba zatrudniona na stanowisku budowlańca zajmuje się wykonywaniem wszelkie prace budowlane takie jak: murowania, betonowanie, kładzenie dachu, malowanie, szalowanie, tynkowanie i inne. Budowlaniec jest to ogólna nazwa opisująca osobę pracującą na budowie. Ze względu na wiele specjalności wśród budowlańców można wyróżnić: betoniarzy, zbrojarzy, murarzy, dekarzy, tynkarzy, malarzy, i wiele więcej. Do głównych obowiązków pracownika należy budowa domów, budynków i innych budowli zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, zgodnie z aktualnymi przepisami prawa oraz zgodnie z projektem budowlanym. Pracownik musi wykazać się bardzo dobrą znajomością branży, dokładnością i doświadczeniem, które jest najważniejsze w tego typu pracach. Bezpośrednim przełożonym budowlańca jest główny majster, który nadzoruje pracę całej ekipy budowlanej. Nad nim znajduje się kierownik budowy, który dba aby budowla została wzniesiona zgodnie z projektem budowlanym. Budowlaniec bezpośrednio nie kontaktuje się z klientem – inwestorem. Praca wymaga umiejętności pracy w zespole.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia