List motywacyjny Cieśla | StartCV.pl

List motywacyjny Cieśla

List motywacyjny Choreograf
1 lipca 2018
List motywacyjny Cukiernik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Cieśla

Wzór listu motywacyjnego dla Cieśli został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Cieśli został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Cieśli można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Cieśli

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Cieśli:

CV Cieśla | Podanie o pracę Cieśla
 

 

Opis zawodu Cieśla

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Cieśla.

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku cieśli należy: wykonywanie konstrukcji drewnianych i szablonów, powlekanie drewna środkami grzybobójczymi, owadobójczymi, uodporniającymi na ogień oraz przeciwdziałającymi przyczepności betonu do drewna, a także montowanie ich w miejscu ich przeznaczenia. W zależności od łączonych elementów wykorzystuje on różne rodzaje materiałów łączących, do których należą, między innymi: gwoździe, sworznie, śruby, klamry, pierścienie, ściski stalowe i wkładki zębate. Najczęściej używanymi przez cieślę narzędziami są piły, także elektryczne, siekiera, świder, wiertarka oraz struga. Po zalaniu betonem, wykonanego przez cieślę szablonu drewnianego, dokonuje on jego demontażu. Zawód cieśli ma charakter zespołowy. Obowiązki przez niego wykonywane, realizowane są w ścisłej współpracy z innymi, szczególnie w przypadku transportu i montażu. Oprócz innych cieśli współpracuje on również ze zbrojarzem i murarzem, a wykonywana przez niego praca jest ściśle nadzorowana.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia