List motywacyjny Dekarz | StartCV.pl

List motywacyjny Dekarz

List motywacyjny Cukiernik
1 lipca 2018
List motywacyjny Detektyw
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Dekarz

Wzór listu motywacyjnego dla Dekarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Dekarza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Dekarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Dekarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Dekarza:

CV Dekarz | Podanie o pracę Dekarz
 

 

Opis zawodu Dekarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Dekarz.

Dekarz wykonuje najważniejszą część każdej budowli, czyli jej poszycie dachowe. Pierwszym, zasadniczym zadaniem dekarza jest zapoznanie się z projektem architektonicznym budowli, dokonanie właściwych pomiarów oraz przygotowanie poszycia i jego elementów w warsztacie. Dalsza część jego pracy odbywa się na terenie budowy lub na remontowanym budynku. Zadaniem dekarza jest odpowiednie przygotowanie stanowiska pracy oraz odpowiednich zabezpieczeń, które nie tylko muszą być bezpieczne, ale również nie powinny krępować ruchów osób pracujących. Do jego zadań zalicza się również urządzeń wykorzystywanych do odpływu wody. Najczęściej wykorzystywanymi przez dekarzami materiałami są: blacha, papa, dachówka oraz płytki bitumiczne. Dekarz w pierwszym etapie swojej pracy pracuje samodzielnie. Współpraca jest konieczna w przypadku pracy na wysokości, gdzie trzeba pracować w dwu-, trzyosobowych zespołach. Dekarz ma również kontakt z innymi pracownikami budowy, choć nie jest on intensywny i najczęściej ogranicza się do wspólnych przerw.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia