List motywacyjny Doradca Inwestycyjny | StartCV.pl

List motywacyjny Doradca Inwestycyjny

List motywacyjny Dietetyk
1 lipca 2018
List motywacyjny Doradca Klienta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Doradca Inwestycyjny

Wzór listu motywacyjnego dla Doradcy Inwestycyjnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Doradcy Inwestycyjnego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Doradcy Inwestycyjnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Doradcy Inwestycyjnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Doradcy Inwestycyjnego:

CV Doradca Inwestycyjny | Podanie o pracę Doradca Inwestycyjny
 

 

Opis zawodu Doradca Inwestycyjny

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Doradca Inwestycyjny.

Publicznym obrotem papierów wartościowych zajmuje się doradca inwestycyjny. Jego zadanie polega na pomnażaniu majątku klientów, poprzez kupowanie i sprzedawanie z zyskiem papierów wartościowych. Czasem jego obowiązki ograniczają się do udzielania porad finansowych, choć najczęściej to on sam zarządza pakietem środków finansowych klienta. Aby wypełnił on swoje obowiązki prawidłowo musi doskonale orientować się w prawach rządzących rynkiem papierów wartościowych. Do jego zadań należy zatem obserwowanie notowań giełdowych, analiza tych notowań oraz przewidywanie zachowań giełdy w dłuższej perspektywie czasu. Wszystkie jego działania mają na celu nie tylko pomnażanie majątku, ale przede wszystkim ochronę tego majątku przed stratami. Zawód doradcy inwestycyjnego jest przede wszystkim zawodem o charakterze indywidualnym. To on sam ustala sobie godziny pracy i sposoby realizacji zamierzonych celów. Kontakty z klientami rzadko mają formę osobistych spotkań. Najczęściej załatwia się większość spraw za pomocą środków łączności.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia