List motywacyjny Doradca Klienta | StartCV.pl

List motywacyjny Doradca Klienta

List motywacyjny Doradca Inwestycyjny
1 lipca 2018
List motywacyjny Doradca Podatkowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Doradca Klienta

Wzór listu motywacyjnego dla Doradcy Klienta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Doradcy Klienta został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Doradcy Klienta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Doradcy Klienta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Doradcy Klienta:

CV Doradca Klienta | Podanie o pracę Doradca Klienta
 

 

Opis zawodu Doradca Klienta

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Doradca Klienta.

Praca w zawodzie doradca klienta polega na obsłudze klienta, doradzaniu oraz proponowaniu odpowiednich usługi towarów klientowi. Praca nie należy do łatwych i wymaga dużej kreatywności, pewności siebie i zorganizowania. Praca skierowana jest do osób potrafiących pracować z ludźmi i lubiących kontakty twarzą w twarz z klientem. Do głównych zadań doradcy klienta należy obsługa klienta, doradzanie w wyborze towaru lub usługi, przygotowywanie ofert, porównanie ich i zaproponowanie najkorzystniejszej. Praca możliwa jest w firmach zajmujących się sprzedażą detaliczną towarów, sprzedażą usług lub oferujących obsługę klienta. Osoby zatrudnione na tym stanowisku zarabiają zazwyczaj minimalną stawkę krajową będącą podstawą wynagrodzenia, plus premia uzależniona od osiąganych wyników. Jest to tak zwany motywacyjny system wynagrodzenia, który premiuje najzdolniejszych pracowników. Praca doradcy klienta nieodzownie kojarzy się z pracą z ludźmi. Są to przede wszystkim klienci ale również przełożeni, współpracownicy oraz kontrahenci, z którymi współpracuje dana firma.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia