List motywacyjny Doradca Podatkowy | StartCV.pl

List motywacyjny Doradca Podatkowy

List motywacyjny Doradca Klienta
1 lipca 2018
List motywacyjny Doradca Rolniczy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Doradca Podatkowy

Wzór listu motywacyjnego dla Doradcy Podatkowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Doradcy Podatkowego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Doradcy Podatkowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Doradcy Podatkowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Doradcy Podatkowego:

CV Doradca Podatkowy | Podanie o pracę Doradca Podatkowy
 

 

Opis zawodu Doradca Podatkowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Doradca Podatkowy.

Szczegółowe obowiązki doradcy podatkowego określone są w ustawie o doradztwie podatkowym. Do najważniejszych jego zadań należy: udzielanie porad, opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych podatników, płatników i inkasentów, prowadzenie ksiąg podatkowych i innych ewidencji, sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych, a także reprezentowanie podatnika w razie sporu z organami podatkowymi. W celu zachowania prawidłowego przepływu dokumentacji, może on także opracować i wprowadzić procedury gromadzenia i opisu dokumentów w firmie. Oprócz tego, doradca podatkowy może pomagać przy składaniu uwag do protokołów z kontroli, odwołań od decyzji podatkowych, a także skarg do Naczelnego Sądu Administracyjnego. Zawód doradcy podatkowego wymaga od osoby go wykonującej częstych kontaktów z klientami i innymi podmiotami. Jest to zawód niezwykle odpowiedzialny, a sam doradca odpowiada za szkody wyrządzone przy wykonywaniu czynności doradczych. Dlatego też podlega on obowiązkowemu ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej za powyższe szkody.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia