List motywacyjny Doradca Rolniczy | StartCV.pl

List motywacyjny Doradca Rolniczy

List motywacyjny Doradca Podatkowy
1 lipca 2018
List motywacyjny Doradca Zawodowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Doradca Rolniczy

Wzór listu motywacyjnego dla Doradcy Rolniczego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Doradcy Rolniczego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Doradcy Rolniczego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Doradcy Rolniczego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Doradcy Rolniczego:

CV Doradca Rolniczy | Podanie o pracę Doradca Rolniczy
 

 

Opis zawodu Doradca Rolniczy

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Doradca Rolniczy.

Jednym z najważniejszych zadań doradcy rolnego jest: przeprowadzanie lustracji plantacji, ocenianie występowania szkodników oraz chorób, proponowanie zastosowania odpowiednich środków ochrony roślin, określanie stosownych dawek nawozów, dobieranie odmian roślin oraz planowanie harmonogramu zabiegów polowych. Doradca rolniczy pomaga również rolnikowi, przygotować plantacje nasienne do kwalifikacji polowej. Fizyczne efekty wdrożenia nowych rozwiązań ustala on za pomocą miary długości, wagi oraz pehametru. W związku z postępem technologicznym, doradca musi regularnie poszerzać swoją wiedzę, poprzez uczestnictwo w szkoleniach, lekturę prasy fachowej oraz utrzymywanie kontaktów z naukowcami z uczelni i instytutów zajmujących się rolnictwem. Zawód doradcy rolniczego jest to zawód o charakterze indywidualnym i samodzielnym, szczególnie w zakresie doboru sposobów i metod doradzania, informowania i szkolenia rolników. Kontakt z innymi ludźmi jest w przypadku tego zawodu nieunikniony. Najczęściej są to rolnicy, naukowcy oraz specjaliści branżowi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia