List motywacyjny Doradca Zawodowy | StartCV.pl

List motywacyjny Doradca Zawodowy

List motywacyjny Doradca Rolniczy
1 lipca 2018
List motywacyjny Dostawca/Kurier
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Doradca Zawodowy

Wzór listu motywacyjnego dla Doradcy Zawodowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Doradcy Zawodowego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Doradcy Zawodowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Doradcy Zawodowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Doradcy Zawodowego:

CV Doradca Zawodowy | Podanie o pracę Doradca Zawodowy
 

 

Opis zawodu Doradca Zawodowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Doradca Zawodowy.

Doradca zawodowy w dzisiejszych czasach to bardzo potrzebna osoba w społeczeństwie. Obecnie szaleje bezrobocie, które w głównej mierze zależy od niedostosowania systemu edukacji i kształcenia do potrzeb rynku pracy. Dlatego tak ważna jest rola doradcy zawodowego, który będzie potrafił pomóc młodzieży, osobom uczącym się oraz bezrobotnym obrać właściwą ścieżkę kariery zawodowej. Rozumie się przez to pomoc w wyborze kierunku szkoły czy studiów, odpowiedni dobór kursów i szkoleń uzupełniających oraz odbycie praktyk i stażów, w takich firmach, które będą dawały gwarancję zdobycia potrzebnego doświadczenia. Doradca zawodowy współdziała z urzędami pracy oraz pracodawcami. Przy doborze odpowiednich metod kieruje się możliwościami uczniów, ich sytuacją na rynku pracy oraz potrzebami, jak również indywidualnymi preferencjami i predyspozycjami. Praca doradcy zawodowego głównie opiera się na pracy z ludźmi. Praca ma charakter indywidualny i samodzielny przez co należy być dobrze przygotowanym do pełnienia roli doradcy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia