List motywacyjny Dyrektor Generalny | StartCV.pl

List motywacyjny Dyrektor Generalny

List motywacyjny Dozorca
1 lipca 2018
List motywacyjny Dyrygent
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Dyrektor Generalny

Wzór listu motywacyjnego dla Dyrektora Generalnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Dyrektora Generalnego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Dyrektora Generalnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Dyrektora Generalnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Dyrektora Generalnego:

CV Dyrektor Generalny | Podanie o pracę Dyrektor Generalny
 

 

Opis zawodu Dyrektor Generalny

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Dyrektor Generalny.

Dyrektor generalny to osoba, która zajmuje się zarządzaniem przedsiębiorstwem. W swych obowiązkach ma koordynowanie i wyznaczanie celów oraz realizowanie zadań wyznaczonych przez kierownictwo. Do najważniejszych zadań należy: koordynowanie pracy podległych jednostek, dbanie o płynność finansową przedsiębiorstwa, dążenie do osiągnięcia wysokich zysków, dbanie o rozwój i innowacyjność produkcji. Zajmuje się również utrzymywaniem dobrego morale wśród załogi oraz wysokiego poziomu wyszkolenia. Dyrektor generalny jest osobą łączącą ścisły zarząd firmy z podległymi mu działami.Osoba na stanowisku dyrektora generalnego musi cechować się przede wszystkim dużą wiedzą z zakresu ekonomi oraz zarządzania. Dyrektor musi również cechować się dużą odpornością psychiczną, powinien umieć znaleźć się w każdej sytuacji i umiejętnie dostosować się do zmieniających warunków. Trzeba posiadać dobry stan zdrowia i umieć radzić sobie w sytuacjach stresowych. Jest to praca niezależna, w której trzeba brać dużą odpowiedzialność, ale również współpracować z przełożonymi i podległymi pracownikami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia