List motywacyjny Ekonomista | StartCV.pl

List motywacyjny Ekonomista

List motywacyjny Dziennikarz
1 lipca 2018
List motywacyjny Ekspedientka
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Ekonomista

Wzór listu motywacyjnego dla Ekonomisty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Ekonomisty został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Ekonomisty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Ekonomisty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Ekonomisty:

CV Ekonomista | Podanie o pracę Ekonomista
 

 

Opis zawodu Ekonomista

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Ekonomista.

Ekonomista ma na celu analizowanie procesów gospodarczych, zasad podziału wytwarzanych dóbr, ich wymianę pomiędzy ludźmi oraz konsumpcję. Ekonomiści dzielą się na teoretyków i praktyków. Jak sama nazwa wskazuje, teoretycy zajmują się zbieraniem informacji, opracowywaniem teorii dotyczących interesujących ich zagadnień oraz doradzaniem innymi. Zadania ekonomistów praktyków polegają na bezpośrednim wpływaniu na zjawiska gospodarcze. Jego działania mają na celu osiąganie przez przedsiębiorstwo jak największych zysków. Do najważniejszych jego zadań należy prowadzenie negocjacji, praktyczne wykorzystywanie informacji zdobytych przez teoretyków. Większość pracy ekonomisty wykonywana jest samodzielnie, choć jest on przeważnie członkiem większego zespołu. W ramach tej grupy współpracuje z innymi ekonomistami oraz przedstawicielami innych zawodów. Zawód ekonomisty związany jest z częstymi kontaktami z ludźmi. Szczególnie z praktycznego punktu widzenia zawodu, która wymaga negocjowania, doradzania, decydowania i kierowania zespołem ludzkim.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia