List motywacyjny Ekspedientka | StartCV.pl

List motywacyjny Ekspedientka

List motywacyjny Ekonomista
1 lipca 2018
List motywacyjny Elektromechanik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Ekspedientka

Wzór listu motywacyjnego dla Ekspedientki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Ekspedientki został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Ekspedientki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Ekspedientki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Ekspedientki:

CV Ekspedientka | Podanie o pracę Ekspedientka
 

 

Opis zawodu Ekspedientka

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Ekspedientka.

Osoba pracująca na stanowisku ekspedienta w punkcie usługowym zajmuje się obsługą klientów i sprzedażą usług. Do głównych zadań ekspedienta należy prezentacja sprzedawanych usług, udzielanie informacji klientom oraz przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji. Ekspedient musi być bardzo dobrze zorientowany w działalności firmy, musi znać nie tylko w teorii ale również w praktyce jakie usługi sprzedaje. Ekspedient ma za zadanie przekonywać, wyjaśniać, negocjować i informować klientów. Osoba na tym stanowisku zajmuje się dobieraniem odpowiednich usług dla klienta, ich wycenianiem oraz wystawianiem rachunków i faktur. Ekspedient musi umieć wywrzeć dobre wrażenie na kliencie oraz zaprezentować odpowiednio sprzedawany towar czy usługi. Praca ekspedienta ma charakter indywidualny i w głównej mierze polega na ciągłych rozmowach z klientami. Praca może nieść ze sobą ryzyko konfliktów na linii kupujący – sprzedający, ze względu na zbyt wygórowane oczekiwania klientów lub nieznajomość oferty przed jej zakupem.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia