List motywacyjny Elektromonter | StartCV.pl

List motywacyjny Elektromonter

List motywacyjny Elektromechanik
1 lipca 2018
List motywacyjny Epidemiolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Elektromonter

Wzór listu motywacyjnego dla Elektromontera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Elektromontera został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Elektromontera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Elektromontera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Elektromontera:

CV Elektromonter | Podanie o pracę Elektromonter
 

 

Opis zawodu Elektromonter

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Elektromonter.

Osoba pracująca w zawodzie elektromontera może pracować na stanowiskach: elektromontera okrętowego, lotniczego, elektryka zakładowego oraz elektromontera samochodowego. Jego podstawowymi obowiązkami są: prawidłowe ułożenie i zabezpieczenie przewodów elektrycznych, wykonanie połączeń, uruchomienie instalacji, przygotowanie odpowiednich kanałów, wiercenie dziur w ścianach i stropach, konserwacja i remont instalacji. W zawodzie elektromontera występuje kilka specjalności, które różnią się zakresem obowiązków. Do zadań specjalistycznych należy: instalacja dźwigów, reklam świetlnych, oświetlenia teatrów, filmów czy programów telewizyjnych, budowa napowietrznych linii elektrycznych oraz stacji rozdzielczych i transformatorowych. Praca elektromontera może mieć charakter zarówno samodzielny, jak i zespołowy, w zależności od powierzonych zadań. Bardzo ważna jest umiejętność współpracy oraz bezkonfliktowość. W przypadku zakładów usługowych bardzo istotne jest również właściwe podejście do klienta oraz cierpliwość.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia