List motywacyjny Fakturzysta | StartCV.pl

List motywacyjny Fakturzysta

List motywacyjny Etnograf/Etnolog
1 lipca 2018
List motywacyjny Farmaceuta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Fakturzysta

Wzór listu motywacyjnego dla Fakturzysty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Fakturzysty został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Fakturzysty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Fakturzysty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Fakturzysty:

CV Fakturzysta | Podanie o pracę Fakturzysta
 

 

Opis zawodu Fakturzysta

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Fakturzysta.

Praca na stanowisku fakturzysty polega na wystawianiu dokumentów księgowych dla zewnętrznych kontrahentów lub klientów firmy oraz wewnętrznych dokumentów księgowych. Do głównych zadań należy wystawianie takich dokumentów jak: faktury, rachunki, faktury proforma, korekty faktur, noty księgowe, noty korygujące i inne dokumenty księgowe. Dodatkowo fakturzysta sporządza miesięczne, kwartalne lub roczne sprawozdania księgowe oraz zajmuje się prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych w firmie. Aby podjąć pracę w zawodzie należy ukończyć co najmniej szkołę średnią na kierunku finanse lub rachunkowość, lecz najlepiej aby było to przynajmniej wykształcenie wyższe licencjackie. Pracownik musi posiadać umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz programów księgowych. Osoba na tym stanowisku nie ma bezpośredniego kontaktu z klientami, jednak musi być w stałym kontakcie z innymi współpracownikami szczególnie z działu księgowego i sprzedaży. Przełożonym jest kierownik lub dyrektor działu księgowego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia