List motywacyjny Fryzjer | StartCV.pl

List motywacyjny Fryzjer

List motywacyjny Frezer
1 lipca 2018
List motywacyjny Geolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Fryzjer

Wzór listu motywacyjnego dla Fryzjera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Fryzjera został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Fryzjera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Fryzjera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Fryzjera:

CV Fryzjer | Podanie o pracę Fryzjer
 

 

Opis zawodu Fryzjer

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Fryzjer.

Do podstawowych zadań fryzjera należy spełnianie każdej zachcianki i życzenia klienta dotyczące uczesania i strzyżenia. Fryzjer wykonuje zabiegi stylistyczno kosmetyczne takie jak strzyżenie, modelowanie, odżywianie ale również trwała ondulacja, farbowanie, rozjaśnianie, wydłużanie. Powinien sprostać życzeniom nawet najbardziej wymagających klientów. Na przygotowanym stanowisku fryzjer strzyże włosy używając różnego rodzaju nożyczek, brzytew oraz maszynek do strzyżenia. Fryzurę modeluje za pomocą grzebieni, szczotek, wałków, lokówki, prostownicy wykonując różne techniki modelowania. Do zadań fryzjera należy również farbowanie lub rozjaśnianie włosów i odrostów oraz odbarwienie włosów ufarbowanych, które polega na dobraniu i nałożeniu na włosy odpowiednich preparatów i czuwaniu nad zachodzącym procesem. Osoba pracująca w zawodzie fryzjera ma ciągły kontakt z ludźmi. Do obowiązków fryzjera należy dokładne zorientowanie się jakie klient ma życzenia odnośnie fryzury, udzielenie odpowiedzi na jego pytania i wątpliwości, doradzanie w sprawie doboru uczesania. Podczas wykonywania czynności związanych z fryzurą klienta powinien on stworzyć miłą atmosferę, która sprawi, że klient chętnie wróci do zakładu, w którym fryzjer wykonuje swoje usługi. Pomoc przy opracowaniu tekstu: Fryzjer damski w Bielsku-Białej

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia