List motywacyjny Górnik Odkrywkowej Eksploatacji Złóż | StartCV.pl

List motywacyjny Górnik Odkrywkowej Eksploatacji Złóż

List motywacyjny Górnik Eksploatacji Podziemnej
1 lipca 2018
List motywacyjny Gospodarz Domu
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Górnik Odkrywkowej Eksploatacji Złóż

Wzór listu motywacyjnego dla Górnika Odkrywkowej Eksploatacji Złóż został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Górnika Odkrywkowej Eksploatacji Złóż został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Górnika Odkrywkowej Eksploatacji Złóż można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Górnika Odkrywkowej Eksploatacji Złóż

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Górnika Odkrywkowej Eksploatacji Złóż:

CV Górnik Odkrywkowej Eksploatacji Złóż | Podanie o pracę Górnik Odkrywkowej Eksploatacji Złóż
 

 

Opis zawodu Górnik Odkrywkowej Eksploatacji Złóż

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Górnik Odkrywkowej Eksploatacji Złóż.

Obowiązki osoby zatrudnionej na stanowisku górnika odkrywkowej eksploatacji złóż przyjmują dwie zasadnicze formy. Prace przygotowawcze, wykonywane przez operatorów ciężkiego sprzętu, polegają na zebraniu wierzchniej warstwy ziemi i skał w celu odkrycia złoża węgla brunatnego i jego pogłębienia. W procesie właściwego wydobycia biorą udział wszyscy członkowie zespołu. Praca górnika strzałowego rozpoczyna się wraz z brakiem możliwości mechanicznego urabiania złoża. Innymi obowiązkami członków zespołu są: załadunek węgla, rozbijanie ręczne większych brył, zabezpieczenie wyrobiska odkrywkowego, a także usuwanie wszelkich zagrożeń. Narzędziami pomocniczymi w tym fachu są: kilofy, oskardy, łopaty, kliny, świdry oraz narzędzia ciesielskie. Prace podczas odkrywkowej eksploatacji złóż wykonywane są w kilkuosobowych zespołach, kierowanych przez doświadczonego górnika przodowego. W skład zespołu wchodzą: górnicy strzałowi, górnicy, młodsi górnicy ładowacze oraz operatorzy maszyn górniczych. Praca zespole wiąże się z ryzykiem występowania konfliktów pomiędzy współpracownikami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia