List motywacyjny Gospodarz Domu | StartCV.pl

List motywacyjny Gospodarz Domu

List motywacyjny Górnik Odkrywkowej Eksploatacji Złóż
1 lipca 2018
List motywacyjny Grafik Komputerowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Gospodarz Domu

Wzór listu motywacyjnego dla Gospodarza Domu został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Gospodarza Domu został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Gospodarza Domu można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Gospodarza Domu

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Gospodarza Domu:

CV Gospodarz Domu | Podanie o pracę Gospodarz Domu
 

 

Opis zawodu Gospodarz Domu

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Gospodarz Domu.

Osoba pracująca na stanowisku gospodarza domu dba o porządek i spokój przydzielonej mu nieruchomości. Jest odpowiedzialny za porządek i czystość w budynkach mieszkalnych oraz na terenie danego budynku. Do zadań gospodarza domu należy również dbałość o stan sanitarny nieruchomości czyli troska o należyty stan pojemników na śmieci, zsypy itp. Nie może on dopuścić do nadmiernego gromadzenia się nieczystości, w takim przypadku powinien bezzwłocznie zawiadomić zarządcę nieruchomości o każdym ich nieterminowym wywozie. Oprócz tego przy osiedlach gdzie wydzielone są pojemniki do segregowania nieczystości, gospodarz jest odpowiedzialny za segregowanie nieczystości z papieru i plastiku. Gospodarz dba również o estetykę powierzonej mu nieruchomości. Usuwa ze ścian budynku wszelkie ogłoszenia, reklamy i inne ulotki umieszczone tam bez zgody zarządcy. Praca gospodarza domu ma charakter indywidualny. Wykonując ten zawód można sobie pozwolić na pewnego rodzaju samodzielność, jeżeli chodzi o kolejność wykonywania powierzonych jej zadań, gdyż nadzorowi podlegają tylko efekty pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia