List motywacyjny Handlowiec | StartCV.pl

List motywacyjny Handlowiec

List motywacyjny Grafik Komputerowy
1 lipca 2018
List motywacyjny Historyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Handlowiec

Wzór listu motywacyjnego dla Handlowca został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Handlowca został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Handlowca można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Handlowca

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Handlowca:

CV Handlowiec | Podanie o pracę Handlowiec
 

 

Opis zawodu Handlowiec

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Handlowiec.

Osoba zatrudniona na stanowisku handlowca zajmuje się sprzedażą usług i produktów. Praca handlowca może polegać na pracy w terenie, spotkaniach u klientów, pracy w siedzibie firmy, przygotowywaniu ofert handlowych, prowadzeniu negocjacji. Głównymi zadaniami handlowca są: pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa istniejących klientów. Handlowiec musi potrafić umiejętnie odczytywać potrzeby klienta, jego intencje i przewidywać podjęte przez niego decyzje. Do jego zadań należy również przygotowanie ofert handlowych, planów pracy, raportów miesięcznych i kwartalnych. Praca skierowana jest do osób młodych, które są pełne energii i zapału. Pracę można znaleźć w wielu firmach produkcyjnych oraz usługowych. Mogą to być małe rodzinne firmy lub duże korporacje i przedsiębiorstwa produkcyjne. Handlowiec często kontaktuje się z ludźmi, są to jego klienci lub współpracownicy. Z tego względu osoba ta musi być odporna psychicznie na wszelkie sytuacje konfliktowe wynikające z pracy z ludźmi. Bezpośrednim przełożonym jest dyrektor lub kierownik działu handlowego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia