List motywacyjny Hostessa | StartCV.pl

List motywacyjny Hostessa

List motywacyjny Hodowca Zwierząt
1 lipca 2018
List motywacyjny Informatyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Hostessa

Wzór listu motywacyjnego dla Hostessy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Hostessy został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Hostessy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Hostessy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Hostessy:

CV Hostessa | Podanie o pracę Hostessa
 

 

Opis zawodu Hostessa

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Hostessa.

Osoba chcąca pracować na stanowisku hostessy ma do wyboru kilka miejsc pracy, między innymi takie jak hostessa klubowa i restauracyjna. Ubiegając się o to stanowisko musi wiedzieć, że do jej obowiązków należeć będzie zabawianie gości, uprzyjemnianie pobytu, pomoc w odszukaniu oczekiwanego miejsca. Hostessa klubowa może również zaopiekować się osobą samotną pełniąc rolę osoby towarzyszącej czyli służenie pomocą w zamówieniu wyśmienitego posiłku w restauracji, zabawienie rozmową czy też towarzyszenie w czasie gry w bilarda. Hostessa pracująca w restauracji może również zaopiekować się dziećmi na czas, kiedy rodzice będą spożywali posiłek lub robili zakupy w sąsiednim domu towarowym. Zawód hostessy to nieustanny kontakt z ludźmi, taka osoba udziela bowiem informacji, rozmawia, pomaga zorientować się w obcym miejscu, opiekuje się osobami starszymi i dziećmi. Bardzo istotne w tym zawodzie są umiejętności językowe, zdolność prowadzenia rozmowy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, a także stosowne zachowanie oraz dbałość o wygląd, który musi zyskiwać akceptację otoczenia.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia