List motywacyjny Inkasent | StartCV.pl

List motywacyjny Inkasent

List motywacyjny Informatyk
1 lipca 2018
List motywacyjny Inspektor Budowlany
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Inkasent

Wzór listu motywacyjnego dla Inkasenta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Inkasenta został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Inkasenta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Inkasenta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Inkasenta:

CV Inkasent | Podanie o pracę Inkasent
 

 

Opis zawodu Inkasent

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku inkasenta jest kontrola wielkości zużycia przez poszczególnych odbiorców, energii elektrycznej, ciepła, gazu oraz wody na wyznaczonym terenie. Jego praca polega na odczycie z urządzeń pomiarowych, takich jak liczniki i wodomierze aktualnych wskazań i wstępne porównanie ich z poprzednimi. Wyniki pomiarów musi on wpisać w książkę odczytową i dostarczyć do odpowiednich działów swojej instytucji. Instytucje zatrudniające inkasentów upoważniają swoich pracowników terenowych do pobierania opłat, szczególnie w przypadku osób chorych i starszych, dla których samodzielne regulowanie należności jest kłopotliwe lub nawet niemożliwe. Praca na stanowisku inkasenta ma charakter indywidualny. Tylko w ekstremalnych sytuacjach inkasentowi towarzyszy inny inkasent lub elektromonter upoważniony do odłączenia zasilania. Ponieważ liczniki umieszczane są w dostępnych miejscach, kontakty z innymi ludźmi nie są konieczne. Konflikty z odbiorcami zdarzają się, ale jedynie w przypadku kiedy ten uchyla się od płacenia.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla mauris dolor, gravida a varius blandit, auctor eget purus.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia