List motywacyjny Inspektor Budowlany | StartCV.pl

List motywacyjny Inspektor Budowlany

List motywacyjny Inkasent
1 lipca 2018
List motywacyjny Inspektor Kontroli Skarbowej
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Inspektor Budowlany

Wzór listu motywacyjnego dla Inspektora Budowlanego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Inspektora Budowlanego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Inspektora Budowlanego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Inspektora Budowlanego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Inspektora Budowlanego:

CV Inspektor Budowlany | Podanie o pracę Inspektor Budowlany
 

 

Opis zawodu Inspektor Budowlany

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Inspektor Budowlany.

Osoba zajmująca stanowisko inspektora budownictwa jest koordynatorem i pośrednikiem między zleceniodawcą, a wykonawcą robót. Do jego najważniejszych obowiązków należy kontrolowanie wszystkich etapów budowy obiektów budowlanych. Inspektor wykonuje swoje obowiązki na zlecenie inwestora. Jego praca kontrolna wykonywana jest najczęściej etapowo. Inwestor może żądać od niego kontrolowania wszelkich wydatków finansowych ponoszonych podczas trwania budowy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku ma prawo do wydawania poleceń kierownikowi budowy. Bierze on również udział w oficjalnym odbiorze obiektu budowlanego. Bardzo często uczestniczy również w próbach technicznych poszczególnych części, a wszelkie wydawane polecenia lub zakazy potwierdza wpisem do dziennika budowy. Inspektor nadzoru stanowi ogniwo łączące inwestora z kierownikiem budowy. Powoływany jest on przez inwestora i to jego reprezentuje na budowie. Często współpracuje z geologami, elektrykami, służbami ochrony środowiska, prawnikami, menadżerami, ekonomistami i pracownikami laboratorium badawczego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia