List motywacyjny Inspektor Kontroli Skarbowej | StartCV.pl

List motywacyjny Inspektor Kontroli Skarbowej

List motywacyjny Inspektor Budowlany
1 lipca 2018
List motywacyjny Inspektor Pracy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Inspektor Kontroli Skarbowej

Wzór listu motywacyjnego dla Inspektora Kontroli Skarbowej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Inspektora Kontroli Skarbowej został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Inspektora Kontroli Skarbowej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Inspektora Kontroli Skarbowej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Inspektora Kontroli Skarbowej:

CV Inspektor Kontroli Skarbowej | Podanie o pracę Inspektor Kontroli Skarbowej
 

 

Opis zawodu Inspektor Kontroli Skarbowej

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Inspektor Kontroli Skarbowej.

Do najważniejszych zadań inspektora kontroli skarbowej należy badanie dokumentów i ewidencji pod względem ich rzetelności i zgodności z obowiązującymi przepisami prawa. Zakres czynności kontrolnych dokonywanych przez urzędnika kontroli skarbowej obejmuje przede wszystkim badanie i zabezpieczanie dokumentów i dowodów rzeczowych, inwentaryzację, oględziny i przesłuchanie świadków. Po zgromadzeniu dokumentacji czynności kontrolnych ma on za zadanie zapoznać kontrolowanego z ich treścią i ustaleniami kontroli. W związku z charakterem zawodu inspektorzy kontroli skarbowej korzystają z ochrony przewidzianej w Kodeksie karnym dla funkcjonariuszy publicznych. Zawód inspektora jest zajęciem zarówno indywidualnym, jak i zespołowym. Kontakty z kontrolowanymi podmiotami obfitują w pytania i odpowiedzi, negocjowanie i pouczanie. Oprócz współpracowników i osób kontrolowanych, inspektor ma również kontakt z ekspertami, rzeczoznawcami, przełożonymi i personelem pomocniczym. Praca ta wiąże się z ryzykiem konfliktów z osobami podlegającymi kontroli.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia