List motywacyjny Instruktor Dyscypliny Sportu | StartCV.pl

List motywacyjny Instruktor Dyscypliny Sportu

List motywacyjny Inspektor Pracy
1 lipca 2018
List motywacyjny Instruktor Nauki Jazdy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Instruktor Dyscypliny Sportu

Wzór listu motywacyjnego dla Instruktora Dyscypliny Sportu został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Instruktora Dyscypliny Sportu został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Instruktora Dyscypliny Sportu można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Instruktora Dyscypliny Sportu

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Instruktora Dyscypliny Sportu:

CV Instruktor Dyscypliny Sportu | Podanie o pracę Instruktor Dyscypliny Sportu
 

 

Opis zawodu Instruktor Dyscypliny Sportu

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Instruktor Dyscypliny Sportu.

Oprócz zajęć jakie instruktor prowadzi w szkole, zajmuje się również treningami dla uczniów szczególnie zainteresowanych i uzdolnionych sportowo. W wielu szkołach instruktor opiekuje się szkolną drużyną sportową. Organizuje treningi, wyjeżdża na zawody, bardzo dużo czasu spędza ze swoimi podopiecznymi. Od jego pomysłowości, zaangażowania i chęci zależy czy swoją pasją zarazi do sportu młodych sportowców. Trochę inne zadania ma instruktor sportu pracujący w klubie sportowym. Istnieje tam konkretna specjalizacja i charakter pracy związany jest z daną dyscypliną sportową. Instruktor prowadzi treningi samodzielnie lub pod okiem trenera, często również współpracuje z lekarzem sportowym dla zapewnienia podopiecznym dobrej opieki medycznej w razie jakiegokolwiek wypadku. W zawodzie instruktora bardzo ważny jest kontakt z ludźmi. Są to ludzie w różnym wieku, dzieci, młodzież, osoby dorosłe. Kontakt instruktora z podopiecznym polega głównie na nauczaniu, dostosowuje on metody i sposoby prowadzenia zajęć do wieku i możliwości swoich podopiecznych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia