List motywacyjny Instruktor Nauki Jazdy | StartCV.pl

List motywacyjny Instruktor Nauki Jazdy

List motywacyjny Instruktor Dyscypliny Sportu
1 lipca 2018
List motywacyjny Instruktor Odnowy Biologicznej
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Instruktor Nauki Jazdy

Wzór listu motywacyjnego dla Instruktora Nauki Jazdy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Instruktora Nauki Jazdy został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Instruktora Nauki Jazdy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Instruktora Nauki Jazdy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Instruktora Nauki Jazdy:

CV Instruktor Nauki Jazdy | Podanie o pracę Instruktor Nauki Jazdy
 

 

Opis zawodu Instruktor Nauki Jazdy

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Instruktor Nauki Jazdy.

Osoba na stanowisku instruktora nauki jazdy zajmuje się prowadzeniem kursów i szkoleń na prawo jazdy różnych kategorii. W zależności od posiadanych uprawnień może to być kurs na prawo jazdy kategorii A – motocykl, B – samochód osobowy, C – samochód ciężarowy, D – autobus, T – ciągnik rolniczy. Instruktor prowadzi zajęcia teoretyczne w salach wykładowych, a następnie zajęcia praktyczne w pojeździe mechanicznym. W trakcie wykładów teoretycznych kursant zaznajamiany jest z zasadami ruchu drogowego oraz przepisami dotyczącymi prowadzenia pojazdów. Podczas zajęć praktycznych instruktor nauki jazdy uczy kursantów budowy samochodu i rozmieszczenia podzespołów. Następnie kursanci samodzielnie siadają za kierownicą pojazdu i uczą się płynnego poruszania, najpierw na placu manewrowym, później w prawdziwym ruchu ulicznym.Praca instruktora nauki jazdy jest zajęciem samodzielnym, jego zwierzchnikiem może być właściciel szkoły nauki jazdy, jednak podczas zajęć teoretycznych i praktycznych instruktor samodzielnie wykonuje swoje obowiązki.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia