List motywacyjny Introligator | StartCV.pl

List motywacyjny Introligator

List motywacyjny Instruktor Odnowy Biologicznej
1 lipca 2018
List motywacyjny Inżynier Budownictwa
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Introligator

Wzór listu motywacyjnego dla Introligator został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Introligator został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Introligator można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Introligator

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Introligator:

CV Introligator | Podanie o pracę Introligator
 

 

Opis zawodu Introligator

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Introligator.

Do podstawowych zadań introligatora należy przycinanie arkuszy do formatu, łamaniem oraz łączeniem ich w tzw. wkład. Celem jego pracy jest nadanie formy użytkowej arkuszom zadrukowanym tekstem i ilustracjami. Wyróżnia się dwie specjalizacje tego zawodu. Pierwszą z nich jest introligator poligraficzny, który jest samodzielnym pracownikiem zakładu introligatorskiego lub wydziału drukarni. Drugą specjalizacją jest introligator galanteryjny, który zajmuje się produkcją pudeł ozdobnych, pudełek i etui wykonanych z materiałów wykorzystywanych w galanterii. W swoich zadaniach wykorzystuje proste narzędzia ręczne, takie jak: krajarki, nożyczki igły i prasy. Introligator w swojej pracy stosuje skórę, płótna, papier oraz materiały skóropodobne. Czynności introligatorskie wykonywane są najczęściej zespołowo. Inaczej sprawa wygląda w przypadku introligatora galanteryjnego lub artystycznej oprawy wydawnictw. Zawód ten wiąże się z licznymi kontaktami z innymi ludźmi, które najczęściej występują w formie współpracy oraz przyjmowania zamówień.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia