List motywacyjny Inżynier Górnik | StartCV.pl

List motywacyjny Inżynier Górnik

List motywacyjny Inżynier Budownictwa
1 lipca 2018
List motywacyjny Inżynier Inżynierii Środowiska
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Inżynier Górnik

Wzór listu motywacyjnego dla Inżyniera Górnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Inżyniera Górnika został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Inżyniera Górnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Inżyniera Górnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Inżyniera Górnika:

CV Inżynier Górnik | Podanie o pracę Inżynier Górnik
 

 

Opis zawodu Inżynier Górnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Inżynier Górnik.

Zakres i rodzaj wykonywanych przez inżyniera górnika prac jest uzależniony od jego miejsca w hierarchii organizacyjnej kopalni lub jej działu. Do najważniejszych należy: opracowywanie metod i sposobów prowadzenia robót pod ziemią, doskonalenie metod przeróbki węgla, kierowanie i nadzorowanie wydobycia węgla oraz prac przez siebie zleconych, a także czuwanie nad bezpieczeństwem pozostałych. Każdy inżynier górnik rozpoczyna swój dzień pracy od odprawy, podczas której informuje podwładnych o zadaniach przydzielonych im na daną zmianę. Jego bezwzględnym obowiązkiem jest przestrzeganie panujących w kopalni zasad oraz przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów przeciwpożarowych. Jako pracownicy średniego lub wyższego dozoru, inżynierowie górnicy pełnią funkcje kierownicze. Zawód ten ma charakter zespołowy, choć to on zajmuje się kontrolą stanowisk pracy podwładnych. Rodzaj pracy wymaga korzystania z urządzeń komunikacyjnych lub sygnalizacji alarmowej, choć często wystarczy bezpośredni przekaz ustny.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia