List motywacyjny Kamieniarz | StartCV.pl

List motywacyjny Kamieniarz

List motywacyjny Inżynier Mechanik
1 lipca 2018
List motywacyjny Kapitan Statku
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,40.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Kamieniarz

Wzór listu motywacyjnego dla Kamieniarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Kamieniarza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Kamieniarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Kamieniarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kamieniarza:

CV Kamieniarz | Podanie o pracę Kamieniarz
 

 

Opis zawodu Kamieniarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Kamieniarz.

Kamieniarz jest pracownikiem zakładu kamieniarskiego lub kamieniarsko-betoniarskiego. Jego praca polega na obróbce materiałów kamiennych w celu uzyskania określonego efektu końcowego. Kamieniarze najczęściej zajmują się przygotowanie nagrobków, płyt, bruków i kostek. Osoba pracująca w zawodzie kamieniarza może wykonywać również elementy rzeźbiarskie, ornamenty, rzeźby i płaskorzeźby. Oprócz tego kamieniarz musi przestrzegać zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także dbać i konserwować sprzęt, którym posługuje się w swojej pracy. Jego zadania zawodowe to między innymi odkuwanie, rycie napisów, szlifowanie i polerowanie. W swojej pracy wykorzystuje takie narzędzia i urządzenia jak: piły, traki, tokarki i szlifierki. Zawód ten opiera się na czynnościach zrutynizowanych. Najczęściej wykonywane są one w niewielkich kilkuosobowych grupach pracowników. Kontakt z klientem utrzymuje mistrz kamieniarski, będący przełożonym pozostałych. To on za pomocą rysunku technicznego lub przekazu ustnego precyzuje zamówienie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia