List motywacyjny Kapitan Statku | StartCV.pl

List motywacyjny Kapitan Statku

List motywacyjny Kamieniarz
1 lipca 2018
List motywacyjny Kartograf
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Kapitan Statku

Wzór listu motywacyjnego dla Kapitana Statku został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Kapitana Statku został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Kapitana Statku można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Kapitana Statku

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kapitana Statku:

CV Kapitan Statku | Podanie o pracę Kapitan Statku
 

 

Opis zawodu Kapitan Statku

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Kapitan Statku.

Osoba pracująca na stanowisku kapitana statku morskiego jest odpowiedzialna za bezpieczne kierowanie statkami oraz przetransportowanie drogą wodną towarów lub osób z punktu A do punktu B. Do podstawowych obowiązków kapitana statku należy kierowaniem całym statkiem, począwszy od załogi, marynarzy a skończywszy na mechanikach. Kapitan dba o bezpieczeństwo i prawidłowy kurs statku. Kapitan jest również reprezentantem armatora w kontaktach handlowych, podczas odpraw portowych i celnych. Kapitan statku wykonując pracę korzysta z urządzeń technicznych pozwalających na automatyzację pracy na statku oraz bezpieczną nawigację i manewrowanie na morzu i w portach. Kapitan statku pracuje na samodzielnym stanowisku, pod sobą ma cały zespół podwładnych, którzy zajmują się obsługą statku i pasażerów oraz przewożonym towarem. Kapitan pełni kierowniczą funkcję przed załogą jednostki. Układa dla nich plan pracy oraz wyznacza zakres obowiązków. Kapitan musi posiadać umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów biznesowych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia