List motywacyjny Kasjer | StartCV.pl

List motywacyjny Kasjer

List motywacyjny Kartograf
1 lipca 2018
List motywacyjny Kelner
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Kasjer

Wzór listu motywacyjnego dla Kasjera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Kasjera został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Kasjera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Kasjera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kasjera:

CV Kasjer | Podanie o pracę Kasjer
 

 

Opis zawodu Kasjer

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Kasjer.

Obowiązki kasjera różnią się od siebie w zależności od miejsca jego zatrudnienia. Najczęściej kasjerzy zatrudniani są w sklepach samoobsługowych i supermarketach. Wówczas do ich zadań należy przyjmowanie od klientów zapłaty za zakupiony towar lub usługę oraz doradztwo. Jeżeli kasjer zatrudniony jest w banku, punkcie opłat lub na poczcie, wtedy jego obowiązki poszerzone zostają o przyjmowanie wpłaty i wypłacanie gotówki. Zadania kasjera wiążą się z koniecznością obsługi kasy fiskalnej, komputera i innych urządzeń biurowych. Praca ta jest zajęciem wymagającym dużej cierpliwości, wysokiej kultury osobistej i zdolności pracy w szybkim tempie. Pracodawcy wymagają również uczciwości i dużego poczucia odpowiedzialności, a nierzadko także miłej prezencji. Niezwykle częsty w pracy kasjera jest kontakt z innymi ludźmi, nie zawsze przyjaźnie nastawionymi. Często dochodzi więc do konfliktów, których pomaga uniknąć szybka, bezbłędna i miła obsługa. Praca ta ma charakter indywidualny, gdyż on sam odpowiada za wykonane zadania.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia