List motywacyjny Kelner | StartCV.pl

List motywacyjny Kelner

List motywacyjny Kasjer
1 lipca 2018
List motywacyjny Kierowca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Kelner

Wzór listu motywacyjnego dla Kelnera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Kelnera został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Kelnera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Kelnera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kelnera:

CV Kelner | Podanie o pracę Kelner
 

 

Opis zawodu Kelner

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Kelner.

Praca w zawodzie kelnera to praca z ludźmi i dla ludzi. Osoby ubiegające się o pracę na tym stanowisku muszą być komunikatywne, otwarte, cierpliwe, uprzejme. Do podstawowych zadań kelnera należą takie obowiązki jak: Doskonała znajomość menu oraz szczegółowo każdej potrawy, która znajduje się w karcie, wprowadzenie gości do restauracji oraz wskazywanie im wolnych miejsc, przygotowanie sali konsumpcyjnej czyli nakrycie stołów, przygotowanie sztućców, szkła i naczyń. Do zadań kelnera należy również przyjmowanie zamówień od klientów oraz wydawanie zleceń dla kuchni, serwowanie zamówionych potraw gościom, sprzątanie ze stołów, dbanie o porządek w sali konsumpcyjnej. Praca kelnera może mieć charakter indywidualny lub zespołowy. Indywidualny w małych zakładach gastronomicznych, a zespołowy, kiedy kilku kelnerów pracuje jednocześnie, ale każdy z nich ma przydzielony rewir lub wykonuje przydzielone mu zadania. Kontakty z ludźmi w zawodzie kelnera są intensywne i niezbędne. Współpracuje on z innymi osobami zatrudnionymi w tej samej placówce gastronomicznej, ale przede wszystkim obsługuje on klientów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia