List motywacyjny Kierowca | StartCV.pl

List motywacyjny Kierowca

List motywacyjny Kelner
1 lipca 2018
List motywacyjny Kierowca Autobusu
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,78.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Kierowca

Wzór listu motywacyjnego dla Kierowcy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Kierowcy został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Kierowcy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Kierowcy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kierowcy:

CV Kierowca | Podanie o pracę Kierowca
 

 

Opis zawodu Kierowca

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Kierowca.

Kierowca jest to osoba, która zajmuje się prowadzeniem pojazdów mechanicznych. Zadaniem kierowcy jest bezpieczne dostarczenie towarów lub osób z jednego miejsca na drugie. Kierowca jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo przewożonych osób oraz towarów. Dlatego bardzo ważna jest znajomość przepisów o ruchu drogowym, ponadto kierowca musi doskonale znać swój pojazd i jego stan techniczny. Przed wyruszeniem w trasę do obowiązków kierowcy należy sprawdzić stan techniczny pojazdu (światła, hamulce, stan płynów eksploatacyjnych). Kierowca zobowiązany jest również do przestrzegania przepisów pracy kierowców w szczególności czasu pracy i odpowiednio długich przerw. Na postojach kierowca musi zabezpieczyć samochód oraz znajdujący się w nim towar przed kradzieżą lub uruchomieniem przez osoby niepowołane. Z pracą kierowcy związanych jest szereg zagrożeń. Dlatego osoby chcące pracować w zawodzie kierowcy muszą cechować się dobrym stanem zdrowia, dobrym refleksem. Długie siedzenie w jednej pozycji może sprzyjać chorobom układu kostnego w szczególności kręgosłupa.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia