List motywacyjny Kierowca Autobusu | StartCV.pl

List motywacyjny Kierowca Autobusu

List motywacyjny Kierowca
1 lipca 2018
List motywacyjny Kierowca Międzynarodowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Kierowca Autobusu

Wzór listu motywacyjnego dla Kierowcy Autobusu został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Kierowcy Autobusu został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Kierowcy Autobusu można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Kierowcy Autobusu

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kierowcy Autobusu:

CV Kierowca Autobusu | Podanie o pracę Kierowca Autobusu
 

 

Opis zawodu Kierowca Autobusu

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Kierowca Autobusu.

Kierowca autobusu jest to osoba zasiadająca za kierownicą pojazdów przystosowanych do przewozu osób. Mogą to być autobusy, busy lub inne pojazdy przystosowane do przewozu ludzi. Praca jest wykonywana w autobusach miejskich, podmiejskich, szkolnych, rejsowych itp. Zatrudnienie można znaleźć w przedsiębiorstwach komunikacyjnych, miejskich firmach przewozowych, u prywatnych przewoźników, w biurach podróży itp. Zarobki oscylują w granicach 2000 – 3000 zł. W zależności od struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa praca wykonywana jest zmianowo lub przez określony okres czasu z zachowaniem przepisów o czasu pracy kierowców autobusów. Kierowca autobusu musi cechować się dobrym stanem zdrowia, powinien być odpowiedzialny i spostrzegawczy. Ważna jest szybkość reakcji oraz koncentracja. Trzeba szybko reagować na wszelkie zagrożenia występujące na drodze oraz wewnątrz pojazdu. Kierowca ze względu na formę pracy ma stały kontakt z ludźmi głównie pasażerami pojazdu. Zadko zdarzają się kontakty z przełożonymi i innymi współpracownikami

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia