List motywacyjny Kierowca Międzynarodowy | StartCV.pl

List motywacyjny Kierowca Międzynarodowy

List motywacyjny Kierowca Autobusu
1 lipca 2018
List motywacyjny Kierowca Samochodów Ciężarowych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Kierowca Międzynarodowy

Wzór listu motywacyjnego dla Kierowcy Międzynarodowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Kierowcy Międzynarodowego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Kierowcy Międzynarodowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Kierowcy Międzynarodowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kierowcy Międzynarodowego:

CV Kierowca Międzynarodowy | Podanie o pracę Kierowca Międzynarodowy
 

 

Opis zawodu Kierowca Międzynarodowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Kierowca Międzynarodowy.

Kierowca samochodów ciężarowych zajmuje się prowadzeniem pojazdów i przewozem towarów z punktu A do punktu B. Praca skierowana jest do osób posiadających czynne prawo jazdy kat C lub C+ E wraz z przebytym kursem na przewóz rzeczy. Osoba na tym stanowisku musi cechować się dobrym stanem zdrowia, spostrzegawczością, opanowaniem a także cierpliwością. Do głównych zadań kierowcy należy bezpieczne przewiezienie towaru, nadzorowanie załadunku i rozładunku towaru. Praca kierowcy jest ciężka, w takcie długich tras narażony jest na hałas, kurz, skrajne niskie i wysokie temperatury, stres związany z ruchem drogowym. Czas pracy kierowców jest ściśle określony w przepisach, jest on mierzony za pomocą elektronicznych tachografów, które przez cały czas jazdy mierzą czas pracy kierowcy, prędkość pojazdu oraz inne parametry związane z bezpieczeństwem jazdy. Kierowca samochodu ciężarowego nie ma bezpośredniego kontaktu z ludźmi, jedynie w bazie podczas załadunku towaru kontaktuje się z współpracownikami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia