List motywacyjny Kierowca Samochodów Ciężarowych | StartCV.pl

List motywacyjny Kierowca Samochodów Ciężarowych

List motywacyjny Kierowca Międzynarodowy
1 lipca 2018
List motywacyjny Kierownik Budowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Kierowca Samochodów Ciężarowych

Wzór listu motywacyjnego dla Kierowcy Samochodów Ciężarowych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Kierowcy Samochodów Ciężarowych został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Kierowcy Samochodów Ciężarowych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Kierowcy Samochodów Ciężarowych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kierowcy Samochodów Ciężarowych:

CV Kierowca Samochodów Ciężarowych | Podanie o pracę Kierowca Samochodów Ciężarowych
 

 

Opis zawodu Kierowca Samochodów Ciężarowych

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Kierowca Samochodów Ciężarowych.

Osoba zatrudniona na stanowisku kierowcy międzynarodowego zajmuje się prowadzeniem samochodów ciężarowych i przewozem towarów pomiędzy dwoma państwami. Kierowca międzynarodowy musi posiadać kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych w kraju, znać bardzo dobrze krajowe i zagraniczne przepisy o ruchu drogowym, warto również znać języki obce w szczególności te, przez które państwa prowadzi trasa przejazdu. Do obowiązków kierowcy należy również przestrzeganie czasu pracy kierowców, dbanie o bezpieczeństwo samochodu, przewożonych rzeczy oraz innych uczestników ruchu drogowego. Kierowca samochodów ciężarowych na trasach międzynarodowych wykonuje swe obowiązki samodzielnie. W rzadkich przypadkach na szczególnie długich trasach wysyłanych jest dwóch kierowców, którzy prowadzą samochód na zmianę. Poza tą sytuacją kierowcy nie mają kontaktu z ludźmi w trakcie wykonywania swych obowiązków. Głównym przełożonym kierowcy jest właściciel firmy lub kierownik działu transportu lub logistyki.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia