List motywacyjny Kierownik Budowy | StartCV.pl

List motywacyjny Kierownik Budowy

List motywacyjny Kierowca Samochodów Ciężarowych
1 lipca 2018
List motywacyjny Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Kierownik Budowy

Wzór listu motywacyjnego dla Kierownika Budowy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Kierownika Budowy został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Kierownika Budowy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Kierownika Budowy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kierownika Budowy:

CV Kierownik Budowy | Podanie o pracę Kierownik Budowy
 

 

Opis zawodu Kierownik Budowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Kierownik Budowy.

Kierownik budowy jest to osoba zajmująca się prowadzeniem i kierowaniem robotami budowlanymi. Do jego podstawowych obowiązków zgodnie z prawem budowlanym należy: protokolarne przejęcie budowy, zabezpieczenie terenu budowy, prowadzenie dokumentacji budowy, kierowanie budową obiektu budowlanego zgodnie z specyfikacją, projektem i przepisami prawa, koordynowanie wszelkich prac budowlanych, tak aby przestrzegać wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy oraz wiele więcej obowiązków. W skrócie kierownik budowy jest osobą, która z ramienia inwestora dba o należyty przebieg inwestycji. Aby zostać kierownikiem budowy należy ukończyć studia inżynierskie oraz odbyć wymaganą praktykę na budowie. Wynagrodzenie osoby na tym stanowisku w głównej mierze zależy od wielkości prowadzonej inwestycji. Będąc pracownikiem większej firmy można liczyć na 3-7 tys. zł miesięcznie. Kierownik budowy podczas wykonywania swych obowiązków prawie zawsze kontaktuje się z innymi ludźmi. Są to pracownicy firm budowlanych, przedstawiciele inwestora czy firmy przywożące materiały na budowę.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia